KONST / Litografier / Färglitografi 8011257
*
nr 801 1257
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Färglitografi , Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 69 x 49
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 januari 2013
kl 19:32:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/1 22:56:52
1
400 kr
13/1 13:13:02
2
400 kr
14/1 14:06:22
3
500 kr
14/1 14:36:11
4
600 kr
14/1 19:10:13
5
700 kr
14/1 19:10:48
6
900 kr
14/1 19:14:48
4
1.000 kr
14/1 19:15:33
6
1.200 kr
14/1 19:18:27
5
1.200 kr
14/1 19:19:00
5
1.300 kr
14/1 19:19:23
4
1.400 kr
14/1 19:19:42
6
1.500 kr
14/1 19:21:45
4
1.600 kr
14/1 19:22:23
6
1.700 kr
14/1 19:24:09
4
1.800 kr
14/1 19:24:39
6
1.900 kr
14/1 19:26:02
4
2.000 kr
14/1 19:27:10
6
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28
-
7107 Färglitografi
Bengt Orup (1916-1996), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:02
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 801 1257
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Färglitografi , Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), bladets mått: 69 x 49
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/1 22:56:52 | 1 | 400 kr |
13/1 13:13:02 | 2 | 400 kr |
14/1 14:06:22 | 3 | 500 kr |
14/1 14:36:11 | 4 | 600 kr |
14/1 19:10:13 | 5 | 700 kr |
14/1 19:10:48 | 6 | 900 kr |
14/1 19:14:48 | 4 | 1.000 kr |
14/1 19:15:33 | 6 | 1.200 kr |
14/1 19:18:27 | 5 | 1.200 kr |
14/1 19:19:00 | 5 | 1.300 kr |
14/1 19:19:23 | 4 | 1.400 kr |
14/1 19:19:42 | 6 | 1.500 kr |
14/1 19:21:45 | 4 | 1.600 kr |
14/1 19:22:23 | 6 | 1.700 kr |
14/1 19:24:09 | 4 | 1.800 kr |
14/1 19:24:39 | 6 | 1.900 kr |
14/1 19:26:02 | 4 | 2.000 kr |
14/1 19:27:10 | 6 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
7145 Färglitografi
Anders Erik Malm. Signerad, numrerad 65/150, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:08 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:28 -
7107 Färglitografi
Bengt Orup (1916-1996), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:02